Chociaż pracujemy ze szkłem już od ponad 15 lat, to wciąż mamy w sobie pasję i wkładamy całe serce w to, co wykonujemy. Tak ogromny staż w branży pozwolił nam nabyć równie ogromne doświadczenie. Dzięki temu potrafimy odpowiednio dopasować ofertę do potrzeb naszych Klientów. Czym konkretnie się zajmujemy i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Montaż wielkogabarytowych powierzchni szklanych

Zajmujemy się wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu do montażu szyb i okien. Wiemy, jak trudne potrafi być zamontowanie ciężkich szklanych elementów, dlatego sprzęt możemy wypożyczyć wraz z doświadczonym i pełnym profesjonalizmu operatorem. Nie boimy się montażu na wysokościach, ani w trudno dostępnych miejscach – to nasz chleb powszedni, toteż jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkich warunków.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni sprzęt do montażu szyb, dlatego nasi pracownicy regularnie go sprawdzają tak, aby był w pełni sprawny. Najważniejsza jest nie tylko dobrze wykonana praca, ale również zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego od sprzętu, którym dysponujemy, wymagamy wiele. Dodatkowo współpracujemy z producentami urządzeń, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i nabywanie jeszcze większej wiedzy.

Nasza firma chętnie pomoże w montażu elementów ze szkła, okien czy przeszkleń, ale nie tylko! Wynajmujemy również sprzęt firmom dekarskim i budowlanym, a nasze żurawie pracują także przy wielu innych realizacjach, takich jak stawianie hal, montaż bram, usuwanie drzew, czy montaż klimatyzatorów. To jednak nie koniec tego, co posiadamy w swojej ofercie. Nasi Klienci mogą również liczyć na transport sprzętu na miejsce pracy lub budowy.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadany przez nas dobrej jakości sprzęt do montażu okien nie jest jedynym powodem, dla którego nasi Klienci decydują się na korzystanie z naszych usług. Wyróżnia nas również szeroki wybór urządzeń, które dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę montaż, rodzaj szkła, wysokość budynku oraz możliwości załogi. Chętnie wynajmujemy urządzenia również długoterminowo, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy darmową wycenę, która pozwala naszym Klientom lepiej zorganizować swój budżet.

Wartym zaznaczenia jest również fakt, że szkło, które zostało nam powierzone, będzie ubezpieczone na czas montażu. Wiemy, jak drogie są wielkogabarytowe powierzchnie szklane, dlatego ze swojej strony możemy zapewnić nie tylko skuteczność wykonanej pracy, ale również bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów.