Wynajem wózków transportowych

Zalety wózka

 • max udźwig 800kg

 • max wymiar transportowanych tafli: 6x3m

 • montaż i demontaż bez użycia narzędzi

 • hamulec postojowy na każdym kole zapewnia bezpieczeństwo podczas załadunku

 • całkowita waga wózka 82 kg

Zastosowanie

 • do przewożenia szkła, kamienia, płyt drewnianych itd.

Nasz zespół

Poniżej przedstawiamy nasz zespół w Dziale Wynajmu Urządzeń.  Jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się dzwonić.
Skorzystaj z darmowej wyceny i umów się na spotkanie.

Doradca techniczny
Teren Polski, Słowacji oraz Czech
+48 888 418 177
+48 888 554 376

Realizacje

Więcej zdjęć i informacji znajdziesz wchodząc na link ze zdjęcia. Opisujemy tam miejsce, sposób montażu oraz użyty sprzęt. Zapraszamy do przeglądania.

Zobacz więcej naszych realizacji

Niejednokrotnie stawiani jesteśmy w sytuacji, kiedy jednorazowo musimy coś przewieść, przetransportować z punktu A do punktu B. W takich sytuacjach niezawodne są wózki do gabarytów, a nasza oferta umożliwia wynajem wózka transportowego do przewożenia szkła, kamienia bądź drewnianych płyt.

Wózek transportowy na wynajem

Wózek transportowy do wynajęcia, który oferujemy naszym klientom posiada, maksymalny udźwig do 800 kg. Pozwala to na proste i szybkie przetransportowanie długiego tworzywa typu płyty bądź tafli szklanych i elementów płaskich mebli. Największa możliwa tafla do przewiezienia z pomocą naszego wózka, może osiągać wymiary 6 × 3 m. Z pomocą wózka każdy jest w stanie przetransportować na krótkie odległości wielkogabarytowe płyty z różnego tworzywa, bez potrzeby noszenia, które może się okazać bardzo ryzykowne, kontuzjogenne. Wózek transportowy do wynajęcia posiada silny hamulec postojowy na każdym kole, co bezpośrednio wpływa na bezpieczny załadunek przedmiotu, który potrzebujemy przewieźć. Waga wózka to tylko 82 kg, dlatego jest prosty w transporcie do miejsca klienta, a montaż i demontaż wózka transportowego odbywa się bez narzędzi.

Najważniejsze parametry wózka transportowego do wynajęcia:

 • Max udźwig 800 kg
 • Max wielkość ładunku 6 x 3m
 • Montaż bez narzędzi
 • Hamulec postojowy
 • Waga wózka 82 kg

Zastosowanie wózka transportowego

Wózek transportowy do wynajęcia w naszej ofercie przeznaczony jest do transportu płyt drewnianych, kamiennych oraz szklanych okien i tafli z tego tworzywa. W trakcie budowy bądź remontu przewiezienie płyt OSB, luster, lub elementów szafy może być niebezpieczne, a często niemożliwe, gdyby miało być wykonane siłą mięśni. Przewóz elementów płaskich z pomocą wózka transportowego jest całkowicie bezpieczną metodą. Elementy poprawnie osadzone na wózku, nie przesuwają się oraz nie ślizgają po powierzchni nośnej wózka. Konstrukcja naszego wózka transportowego do wynajęcia wymusza na taflach przechylenia na jedną stronę, dzięki czemu produkty przewożone są bezpieczne i nie zmieniają pozycji w trakcie transportu. Przy pracy z gabarytami bezpieczeństwo to podstawa, dlatego silne hamulce postojowe ułatwią załadunek oraz rozładunek towarów.

Koszt zakupu wózka transportowego na własność to wydatek przekraczający często tysiąc złotych. To kosztowny zakup, w szczególności, gdy wózek jest nam potrzebny wyłącznie w jednorazowej sytuacji. Dlatego nasza firma, wyciąga pomocną dłoń do każdego potrzebującego i oferujemy wynajem wózka transportowego wysokiej jakości i wytrzymałości. Nie przepłacaj, wynajmij sprzęt na czas do pracy w przystępnej cenie.