Przyssawka do szyb do wynajęcia!

NOWOŚĆ Przyssawka HOEFLON C600

udźwig do 600 kg

HOEFLON C600

Przyssawka HOEFLON C600

zobacz więcej

NOWOŚĆ Przyssawka HOEFLON S600

udźwig do 600 kg

HOEFLON S600

Przyssawka HOEFLON S600

zobacz więcej

NOWOŚĆ Przyssawka HOEFLON S800

udźwig do 800 kg

HOEFLON S800

Przyssawka HOEFLON S800

zobacz więcej

Przyssawka KAPPEL

udźwig do 450 kg

KAPPEL DSKZL2-450

Przyssawka KAPPEL DSKZL2-450

zobacz więcej

Przyssawka KAPPEL

udźwig do 600 kg

KAPPEL DSKZ2-600

Przyssawka do szkła - KAPPEL DSKZ2-600

zobacz więcej

NOWOŚĆ Przyssawka KAPPEL CURVED

udźwig do 400 kg

KAPPEL DSKZ2-400

Przyssawka do szkła KAPPEL DSKZ2-400

zobacz więcej

W ofercie naszej firmy klienci mogą wynająć wysokiej jakości przyssawki do szkła. To precyzyjne ssawki o wielu zastosowaniach w trakcie budowy domów oraz ogromnych inwestycji publicznych. To alternatywa dla osób z uprawnieniami, którym brakuje specjalistycznego sprzętu do wykonania zlecenia. Montowanie ogromnych tafli szklanych odbywa się z pomocą specjalistycznych przyssawek do szkła, które wraz z żurawiem, ramieniem transportującym zajmują się mocowaniem, bądź demontażem ogromnych powierzchni szklanych. Ten sposób montażu zapewnia całkowicie bezpieczny i precyzyjny montaż szyb wszelkiego rodzaju podczas budowy.

Przyssawki do szyb do wynajęcia

Wiele lat doświadczenia oraz wielozadaniowość sprzętów, jakie oferujemy, zachęciła nas do wprowadzenia do naszej oferty wynajem przyssawek do szkła w trzech typach. Nasi klienci mają możliwość wynajęcia ssawki do szkła UPG 350-2, która wśród swoich właściwości posiada udźwig do 350 kg. Gabaryty utrzymują się na dwóch rodzajach ssawek, operowanych na dwóch niezależnych obwodach próżniowych. Kolejny w naszej ofercie specjalistyczny sprzęt to przyssawka do szyb UPG 600-2. Model przystosowany jest do udźwigu 600 kilogramów, który pozwala na precyzyjne dopasowanie szyby do framugi bądź konstrukcji.

Ostatnią ssawką do szkła w naszej ofercie wynajmu sprzętu budowlanego jest przyssawka KAPPEL DSKZ2-600. Ten model ssawki do szkła również dźwiga tafle szyby do 600 kg, jednakże w przeciwieństwie do wcześniejszego modelu Kappel możliwy jest do wynajęcia tylko i wyłącznie z żurawiem oraz operatorem. Po więcej informacji o właściwościach naszych ssawek zapraszamy do poniższych stron, gdzie każda z przyssawek została opisana szczegółowo.

Zastosowanie przyssawek do szkła

Przyssawki do szkła to sprzed działający na bazie obwodów próżniowych, które przez podciśnienie przylegają całkowicie do szyby. Ssawka do szyby na ramieniu żurawia służy, jako mocowanie do szyby, zapewniając jej transport, manewrowanie, montaż i demontaż. Przyssawki dają możliwość w trakcie budowy na instalacje ogromnych i ciężkich tafli szklanych bez narażenia na pęknięcia oraz ubytki mechaniczne. Z pomocą przyssawek do szyb wynajmowanych przez naszą firmę zyskujesz możliwość manewrowania szklaną płytą o 360°.

Akustyczne urządzenia ostrzegawcze alarmują w przypadku zbliżania się do przeszkody, a na wypadek awarii każda z przyssawek posiada swój niezależny od sieci akumulator. Użycie przyssawek do szkła ułatwia i przyspiesza pracę na każdej budowie. Ogromna waga udźwigu oraz niezawodność sprzętu pozwala na o wiele łatwiejszy montaż tafli szklanych o wielkich gabarytach.

Wynajem przyssawek do szkła jest mniej kosztowną opcją na wykonanie prac ze szkłem o wiele szybciej i sprawniej. Przed oddaniem do wynajmu naszych ssawek do szkła, wszystkie sprzęty są szczegółowo diagnozowane i sprawdzane, aby nasi klienci mieli stuprocentową pewność, że wynajmują specjalistyczną pomoc budowlaną, która nie zawiedzie w trakcie wykonywanych prac.

Wynajem przyssawek do szkła — bezpieczeństwo dla naszych klientów

Każda z wynajmowanych przez nas przyssawek do szkła jest dokładnie sprawdzana. Analizy jej sprawności oraz zabezpieczeń dokonujemy każdorazowo przed oddaniem sprzętu. W ten sposób zyskujemy pewność, że wszystko działa jak należy.

Przyssawka do szkła operuje ładunkiem o wadze znacznie przekraczającej ludzkie możliwości. Dlatego jakakolwiek usterka mogłaby spowodować znaczne uszkodzenia oraz narażać naszych klientów. Z tego względu przykładamy szczególną wagę do odpowiedniego zabezpieczenia wszystkich elementów.

Optymalizacja kosztów oraz oszczędność czasu

Okazuje się, że wynajem przyssawek do szkła jest dużo bardziej opłacalny. Pod kątem optymalizacji kosztów zdecydowanie plasuje się znacznie wyżej niż zakup podobnego sprzętu. Jest on wykorzystywany stosunkowo rzadko, dlatego wynajem jest bardziej korzystny.

Znaczącą kwestią jest nie tylko oszczędność funduszy, ale również czasu. To po stronie właściciela leży regularne kontrolowanie stanu technicznego przyssawek. Jako osoby wynajmujące sprzęt bierzemy na siebie ten obowiązek, chcąc możliwe najmocniej zadbać o naszych klientów. Oznacza to, że po Państwa stronie jest jedynie odpowiednie wykorzystanie maszyny podczas pracy. Wszystkie kwestie techniczne pozostają naszym obowiązkiem.