Wynajem agregatów prądotwórczych

Zalety agregatu

 • agregat na przyczepie dwuosiowej

 • napięcie znamionowe: 400V / 230V

 • moc znamionowa: 50kVA / 40kW

 • rodzaj paliwa: olej napędowy

 • poj. zbiornika paliwa: 240 l

 • 1x gniazdo 16A 5P 400V

 • 1x gniazdo 32A 5P 400V

 • 1x gniazdo 230V /16A

Zastosowanie

 • do zasilania budynków podczas budowy

 • do zasilania maszyn i urządzeń budowlanych

 • do zasilania firm, sklepów, magazynów

 • do zasilania imprez plenerowych

Nasz zespół

Poniżej przedstawiamy nasz zespół w Dziale Wynajmu Urządzeń.  Jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się dzwonić.
Skorzystaj z darmowej wyceny i umów się na spotkanie.

Doradca techniczny
Teren Polski, Słowacji oraz Czech
+48 888 418 177

Realizacje

Więcej zdjęć i informacji znajdziesz wchodząc na link ze zdjęcia. Opisujemy tam miejsce, sposób montażu oraz użyty sprzęt. Zapraszamy do przeglądania.

Zobacz więcej naszych realizacji

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Marzy Ci się dostęp do prądu niezależnego od dostawcy energetycznego? Zajmujesz się organizowaniem imprez na otwartym terenie i potrzebujesz silnego i niezawodnego źródła energii? Oferujemy silny i profesjonalny agregat prądotwórczy do wynajęcia.

Wydajność agregatu prądotwórczego do wynajęcia

Agregat umieszczony jest oraz transportowany na przyczepie dwuosiowej, dzięki czemu zmiana miejsca nie stanowi większych trudności. Napięcie zmianowe naszego agregatu prądotwórczego do wynajęcia wynosi aż 400V / 230V. Moc znamionowa agregatu to aż 50kVA / 40kW, co pozwala nam na użytkowanie wielu urządzeń w jednym momencie bez strachu o urządzenia oraz agregat. Agregat prądotwórczy, który oferujemy, napędzany jest olejem napędowym (Diesel), a zbiornik wbudowany w agregat może pomieścić do 240 l paliwa.

Gniazdka dostępne w agregacie prądotwórczym na wynajem:

Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych najwyższej jakości w poniższych opcjach:

 • 1x gniazdo 16A 5P 400V
 • 1x gniazdo 32A 5P 400V
 • 1x gniazdo 230V /16A

Agregat prądotwórczy wynajem – zastosowanie

Wiele osób nie zastanawia się, skąd pojawia się prąd w ich domu do czasu, aż stracą do niego dostęp. Wtedy pojawiają się myśli, skąd wziąć zastępcze źródło energii. Agregat prądotwórczy, który oferujemy, jest idealnym awaryjnym źródłem energii. Stosowany może być w dużych firmach, w których przerwanie pracy maszyn może doprowadzić do olbrzymich szkód, bądź awarii. Również w sklepach, magazynach nasz agregat prądotwórczy jest niezawodnym źródłem energii, które podtrzyma sprzęty chłodzące, zamrażarki oraz zachowa równomierna pracę w chłodni.

Wynajem agregatów prądotwórczych przydatne przy budowie domu

Wynajem agregatów prądotwórczych to idealne rozwiązanie dla osób, które zaczynają budowę własnego domu, bądź dla dużych inwestycji. Nasze niezależne źródło prądu napędzane olejem napędowym produkuje wystarczającą ilość energii do zasilania maszyn i narzędzi budowlanych. Budowa inwestycji często rozpoczyna się w miejscach bez stałego źródła energii, a zakup wystarczająco silnego agregatu prądotwórczego jest bardzo kosztowną inwestycją, dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i wynajmujemy agregat prądotwórczy. Przed każdym zleceniem agregat jest rzetelnie sprawdzany przez firmę, dlatego dajemy gwarancję pracy naszego sprzętu.

Nie kupuj sprzętu, którego użyjesz sporadycznie bądź jednorazowo. Postaw na wynajem agregatu prądotwórczego sprawdzonego i niezawodnego w korzystnej cenie. Wypożyczenie agregatu to najkorzystniejsza opcja!

Agregat na wynajem jako źródło energii podczas organizacji imprez w plenerze

Agregat prądotwórczy może być wykorzystywany nie tylko w miejscach budowy. Bardzo często naszymi klientami są osoby zajmujące się organizacją imprez plenerowych. Wówczas organizacja źródła zasilania może okazać się bardzo problematyczna. Szczególnie jeżeli wydarzenie odbywa się na terenie niezabudowanym. Nasi klie

nci nie muszą zajmować się organizacją energii. Wystarczy, że odpowiednio wcześniej wynajmą agregat, a reszta pozostaje po naszej stronie.

W jaki sposób agregat na wynajem umożliwia oszczędność czasu i funduszy?

Wynajem agregatu prądotwórczego niesie za sobą wiele korzyści, również finansowych. Dzięki organizacji takiego sprzętu możliwe jest zadbanie o dostęp do energii elektrycznej przez cały czas.

Jednocześnie taki sprzęt nie jest kupowany, więc nie powoduje braków w budżecie firmy. Dzięki temu można zaoszczędzić znaczne kwoty, które zostaną wykorzystane na rozwój działalności.

Wynajem agregatu na budowę lub imprezę plenerową umożliwiają lepsze rozporządzanie finansami i oszczędności. Warto zwrócić uwagę na koszty zakupu podobnego sprzętu oraz porównać je z wypożyczeniem. Różnią się one między sobą w znacznym stopniu, ze zdecydowaną korzyścią dla opcji wynajmu.