Wybrałeś duże okna do swojego domu lub biura i teraz zastanawiasz się, jak je zamontować? To może się okazać prostsze niż myślisz! Wystarczy, że skorzystasz z naszych sprawdzonych rozwiązań. W wypożyczalni Dźwigamy czekają na Ciebie zarówno urządzenia do podnoszenia, jak i przenoszenia czy przewożenia szklanych tafli. Osadzanie okien czy fasad odbędzie się szybko, a przede wszystkim bezpiecznie.

Osoby prywatne zamawiające duże szklane okna zazwyczaj mogą liczyć na to, że ich producent czy sprzedawca zorganizuje też dostawę. A co jeśli jesteś podwykonawcą inwestycji albo musisz samodzielnie zadbać o przewóz wymagających, kruchych materiałów, a potem je odpowiednio zamontować? Wtedy możesz liczyć na nasze wsparcie!

Wypożyczalnia Dźwigamy to miejsce, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni i zaangażowani doradcy oferujący nowoczesną flotę pojazdów. Zalicza się do nich mini żurawie, przyssawki do szkła, samochody z HDS, a także wózki transportowe.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

Oferta wypożyczalni Dźwigamy – nasza flota

Flota pojazdów dostępna w naszej wypożyczalni obejmuje urządzenia przeznaczone do przewożenia i montowania przeszkleń. Szklane fasady, okna, witryny, drzwi, ściany, balustrady i wiele innych zostanie osadzonych w docelowym miejscu szybko, bezpiecznie, bez uszkodzeń czy angażowania wielu pracowników. Jeżeli nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się w pracach, jakie planujesz, skonsultuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci merytorycznych wskazówek co do pojazdów, porównamy je i przedstawimy ich potencjał. Do wyboru są:

  • Mini żurawie gąsienicowe – zwrotne, szybkie, o niewielkiej masie własnej, lecz dużym udźwigu. Pracują wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, przejeżdżając nawet przez światło drzwi 80 cm. Udostępniamy tylko najlepsze sprzęty Hoeflon C10, BG Lift czy JEKKO JF40.
  • Przyssawki do szkła UPG i Kappel – dzięki nim nawet duże tafle szkła można przenosić łatwo i szybko bez ryzyka uszkodzenia mechanicznego powierzchni. Niezależne obwody próżniowe gwarantują doskonały udźwig i pozostają stabilne na dłuższy czas. W bardziej zaawansowanej wersji mogą być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego operatora, którego zatrudnisz razem z ssawkami.

  • Samochody z HDS – niezastąpione przy transporcie, załadunku i rozładunku elementów szklanych i innych. Dzięki obecności dźwiga z wysięgnikiem zapewniają bardzo dobre parametry pracy i wyższą wydajność. Niezastąpione w wielu czynnościach, w tym także przy montażu okien.
  • Wózki transportowe do przewożenia okien czy drzwi na krótszych dystansach np. między parkingiem a samochodem.

Oferta Dźwigamy jest przeznaczona zarówno dla większych przedsiębiorstw, jak również małych firm. Oczywiście świadczymy również usługi osobom prywatnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.