Szukasz przyssawek do szkła, które pomogą Ci w przenoszeniu ciężkich przedmiotów o gładkich powierzchniach? W naszej ofercie nie brakuje solidnych sprzętów o sporym udźwigu. Jednak, aby były one maksymalnie wydajne, muszą być idealnie dopasowane do masy czy kształtu przenoszonych elementów. Poznaj nasz asortyment i przekonaj się, że mamy wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia prac transportowych oraz montażowych.

W naszej firmie znajdziesz wyłącznie markowe produkty, które sprostają wszystkim oczekiwaniom. Ufamy jakości, jaką reprezentują przyssawki marki Kappel, Hoeflon czy UPG. 

Przyssawki Kappel

Kappel oferuje przyssawki do szkła, które świetnie sprawdzają się przy przenoszeniu szkła lub blachy. Mamy kilka wersji urządzeń, przeznaczonych do dźwigania ładunków o masie do 450 kg (DSKZL2-450), do 600 kg (DSKZ2-600) oraz nowość – Kappel DSKZ2-400 Curved, która nadaje się do montażu szkła giętego o masie maksymalnej 400 kg. Jak widzisz, wśród sprzętów tej marki jest kilka zasługujących na uwagę. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie ssawki do charakteru i zakresu planowanych prac.

Przyssawki Hoeflon

Alternatywą dla sprzętów Kappel są przyssawki Hoeflon, które także występują w kilku wersjach do wyboru. Mamy 3 modele tych przyssawek – C600, S600, S800. Każda z nich pracuje na 2 niezależnych obwodach próżniowych i jest zasilana niezależnym od sieci akumulatorem 12 V o dużej pojemności. To pozwala na swobodną realizację zadań także w plenerze, w miejscach o ograniczonym dostępie do źródeł energii elektrycznej. Możliwość obrotu ręcznego o 360 stopni i duży zakres przechylania z kilkoma pozycjami blokowania daje operatorowi duże możliwości precyzyjnego przenoszenia i umieszczania ładunków w miejscach docelowych.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć przyssawki do szkła?

Przyssawki UPG

Jeżeli szukasz niezawodnych przyssawek, to zwróć uwagę na ssawki marki UPG. Są one dostępne w naszej ofercie w wersji z przedłużanymi ramionami, co pozwala na operowanie również elementami o znacznej powierzchni. Mają one udźwig maksymalny wynoszący 600 kg, a doskonałe podtrzymanie gwarantują im dwa rodzaje ssawek. Talerze są dodatkowo wyposażone w przeguby sprężynowe, co w połączeniu z możliwością indywidualnej konfiguracji bez użycia narzędzi zapewnia bardzo dobre parametry pracy. 

Zapraszamy do kontaktu z nami – wystarczy, że określisz, jakie elementy będą przenoszone lub montowane, a my dopasujemy ssawki najlepsze do realizacji Twoich zadań. W wypożyczalni zyskasz dostęp do sprzętów o różnych parametrach i konstrukcjach.