Mini żuraw gąsienicowy to uniwersalne urządzenie, pomocne przy wielu pracach montażowych. Z jego pomocą w bezpieczny i łatwy sposób można operować wielkogabarytowymi oknami i szybami. Urządzenie te, dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, sprawdzi się też w pracach na trudno dostępnych obszarach. Połączenie dużej precyzji z wysoką jakością, przy zachowaniu bezpieczeństwa pracy.

Co wyróżnia mini żuraw gąsienicowy HOEFLON C10?

Mini żuraw HOEFLON C10 to idealne urządzenie wspierające różnorodne prace montażowe. Dzięki maksymalnej wadze udźwigu wynoszącej nawet 4000 kg, sprawdzi się nie tylko podczas montowania szklanych fasad, balustrad, czy okien o dużych gabarytach, ale także w pracach kamieniarskich. Maksymalna wysokość podnoszenia to aż 16,3 m, a z akcesoriami nawet 22 m, co pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc. Dodatkowym wsparciem w pracach na niełatwym terenie będzie maksymalny kąt obrotu 360 stopni oraz wmontowane sterowanie radiowe. To tylko niektóre z parametrów przemawiających na korzyść stosowania mini żurawia gąsienicowego HOEFLON C10. To niewielkie urządzenie, mieszczące się w drzwiach o szerokości 90 cm, stanowi realne wsparcie zarówno prac zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

W jakich pracach sprawdzi się mini żuraw HOEFLON C10?

Wachlarz możliwości stosowania mini żurawia gąsienicowego HOEFLON C10 jest naprawdę szeroki. Poza typowymi pracami montażowymi, takimi jak montaże konstrukcji stalowych, szklanych i drewnianych, świetnie sprawdzi się też przy montażu pieców, bram, klimatyzatorów i szamb. Duża precyzja tego mini żurawia gąsienicowego, pozwala na wykorzystywanie go przy pracach cechujących się dużą ostrożnością, na przykład przy wieszaniu obrazów i ozdobnych żyrandoli w obiektach sakralnych, bądź publicznych. Będzie też świetnym wsparciem w obszarze prac ogrodowych, przy usuwaniu i przesadzaniu drzew, a nawet przy projektowaniu ozdobnych skalników. Te i wiele innych zastosowań znaleźć można w dokładnej specyfikacji mini żurawia HOEFLON C10.

Poznaj zalety mini żurawia gąsienicowego HOEFLON C10 z naszej oferty

Co można zyskać stosując mini żuraw gąsienicowy HOEFLON C10?

Stosując mini żuraw gąsienicowy HOEFLON C10, zyskuje się pewność co do bezpieczeństwa i precyzji zarówno prac montażowych, jak i innych zleceń związanych z przenoszeniem materiałów wielkogabarytowych. Urządzenie to nie tylko pomaga w przenoszeniu i montowaniu, ale także zapewnia wysoką precyzję i ostrożność, niezwykle ważną przy delikatnych i cennych materiałach, których uszkodzenie uniemożliwi dalszą pracę. Idealne rozwiązanie na każdej budowie, które sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach.