Branża budowlana stale się rozwija, a wraz z jej rozwojem zwiększa się zapotrzebowanie na korzystanie z profesjonalnych sprzętów oraz maszyn. Oferta firmy Dźwigamy na bieżąco dopasowywana jest do wymogów klientów i stanowi odpowiedź na najczęściej poszukiwane przez nich rozwiązania. Sprawdź koniecznie nasze nowości i wypróbuj je przy kolejnej planowanej inwestycji!

Mini żuraw gąsienicowy JEKKO JF40

Ta kompaktowa maszyna doskonale radzi sobie z pracą w trudnodostępnych miejscach. Ma imponujące parametry, jak na swoje gabaryty – udźwig do 2,5 tony, wysokość podnoszenia nawet do 8,20 metrów czy wyciągarkę linową o długości 36 metrów. Ze względu na to, że może przejeżdżać nawet przez wąskie 80-centymetrowe drzwi z powodzeniem sprawdzi się w pracach zewnętrznych i wewnętrznych.

Gdzie ją wykorzystasz? W pracach kamieniarskich, do szklenia fasad, okien i balustrad szklanych oraz montażu bram, szamb czy ciężkich żyrandoli. 

Przyssawka do szkła KAPPEL DSKZ2-600

Podnoszenie dużych szklanych ścian czy okien jest sporym wyzwaniem, chyba że posiadasz do dyspozycji przyssawki do szkła KAPPEL DSKZ2-600. Ten sprzęt świetnie radzi sobie z przenoszeniem ładunków o maksymalnej wadze 600 kilogramów. Nadaje się do montażu wielkogabarytowych powierzchni szklanych, a ze względu na niewielkie gabaryty z łatwością mieści się tam, gdzie metraż jest ograniczony.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

Nowości z naszej oferty warte przetestowania!

Wysokie bezpieczeństwo i precyzję pracy gwarantują funkcje, w jakie wyposażone jest urządzenie. Podwójne obwody hydrauliczne i możliwość awaryjnej pracy tylko na jednym z nich, znacznie zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo – ludzi i szklanych tafli. Szansa, że w nieskazitelnym stanie trafią one w docelowe miejsce montażu jest bardzo wysoka.

Mini żuraw HOEFLON C10

Mini żuraw HOEFLON C10 jest urządzeniem kompaktowym i wysoce mobilnym. Jego ramię ma udźwig 750 kilogramów na wysokości nawet 21 metrów. Wyposażenie w trójfazowy silnik elektryczny umożliwia wydajną, długą pracę bez emitowania spalin. To wraz z małymi gąsienicami pozwala na korzystanie z niego także wewnątrz budynków. A do czego wykorzystasz żurawia? Do prac kamieniarskich, przeładunku kontenerów, montażu i demontażu konstrukcji stalowych oraz innych wymagających precyzji i dużej siły.

Dopasowanie rodzaju maszyny do zakresu wykonywanych prac jest priorytetem. Dlatego oferta naszej wypożyczalni poszerzyła się o mini żuraw gąsienicowy JEKKO JF40, przyssawki do szkła KAPPEL oraz mini żuraw HOEFLON. Podczas spotkania w naszej siedzibie przedstawimy Ci ofertę i pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu.