Szukasz firmy zajmującej się montowaniem szkła? Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie, lecz nie tylko. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym, możemy wesprzeć Cię także w wielu innych pracach, które wykonujesz na rzecz swoich klientów lub w przedsiębiorstwie, którym zarządzasz. Zaangażuj nas do trudniejszych zadań, aby przyspieszyć ich realizację, a także zadbać o bezpieczeństwo podwykonawców.

Prace z wykorzystaniem naszych żurawi

Żurawie dźwigowe z naszej oferty odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Są niezawodne, stabilne, przeznaczone do prac w trudnych warunkach, również na znacznych wysokościach. Z powodzeniem wykorzystasz je do załadunku i rozładunku maszyn, przeładunku kontenerów, stawiania hal i konstrukcji stalowych. Oczywiście rozumiemy, że w przypadku takich czynności możesz potrzebować profesjonalnego wsparcia nie tylko maszyny, ale też obsługującego ją operatora. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie pozwalające im na sterowanie dźwigami, przyssawkami czy samochodami z HDS.

Do jakich prac możesz nas zaangażować? Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wykorzystanie sprzętu ciężkiego o sporym udźwigu i dużym zasięgu, czyli:

  • do montażu szamb i kominów,
  • do montażu i demontażu dużych figur, obrazów, żyrandoli, płyt kamiennych,
  • do montażu i rozbiórki hal,
  • do relokacji elementów o znacznej masie,
  • do usuwania drzew,
  • udzielania pomocy drogowej, np. w razie wypadku czy zawalenia się drzewa na ulicę,
  • do stawiania słupów elektrycznych,
  • do montażu bram, pieców, zbiorników, klimatyzatorów, wentylacji.
Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Prace montażowe – nie tylko szkło

Jak widzisz montujemy nie tylko szkło. Z pomocą naszych wydajnych i niezawodnych maszyn możemy też przeprowadzić instalację innych elementów, w tym betonowych, kamiennych, metalowych czy wykonanych ze stali. Zlecenia realizujemy kompleksowo, co oznacza, że dopasowujemy indywidualnie rodzaj urządzenia, uwzględniając miejsce montażu. 

Do obsługi delegujemy jednego lub dwóch operatorów, którzy czuwają nad sprawnym przebiegiem całej realizacji, służąc Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Członkowie zespołu biorą udział w szkoleniach, stale podnoszą swoje kompetencje, mają wiedzę na temat sprzętów, na których pracują. Zależy nam na tym, żeby pomóc Ci w realizacji prac montażowych – szybko, bez zakłóceń i bezpiecznie, czyli w taki sposób, aby szkło lub inne delikatne elementy nie uległy zniszczeniu w transporcie.