Czeka Cię demontaż hali? Wiele tego typu prac jest wykonywanych samodzielnie, bez zatrudniania profesjonalnej ekipy. O ile nie musisz współpracować ze specjalistami, o tyle potrzebujesz specjalistycznej floty pojazdów. W naszej wypożyczalni wynajmiesz mini żurawia, samochód z HDS, a nawet wózek transportowy. Zobacz, jak solidne pojazdy mogą przyspieszyć pracę i uczynić je bardziej bezpiecznymi.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Demontaż elementów stalowych – mini żuraw

Z powodu braku miejsca, prowadzenia nowej inwestycji czy w celu uprzątnięcia terenu przemysłowego planujesz rozbiórkę znajdującej się tu hali? Nawet, jeśli do pozbycia się masz niewielkich rozmiarów budynek gospodarczy czy garaż, to wcześniej zadbaj o swoje wyposażenie. Do prowadzenia prac na pewno potrzebujesz mini żurawia, który zwiększy Twój zasięg i umożliwi precyzyjne chwytanie oraz przesuwanie elementów. 

Mini żuraw okaże się lepszym wyborem niż żuraw tradycyjny, bo pomimo dużego zakresu działania oraz optymalnej mocy, pozostaje znacznie mniejszy i bardziej zwinny. Zużywa mniej energii i dociera również do trudno dostępnych, wąskich miejsc, gdzie pole manewru jest ograniczone. A to jeszcze nie wszystko, bo wyposażony w białe gąsienice HOEFLON C10 przejeżdża przez światło drzwi i z powodzeniem może pracować także wewnątrz budynku przeznaczonego do rozbiórki.

Wywóz zdemontowanych elementów

Kiedy poszczególne elementy konstrukcyjne zostaną już rozebrane i zgromadzone w jednym miejscu, przychodzi czas na ich wywiezienie. Zrobisz to z pomocą mocnego i pakownego samochodu HDS z wysięgnikiem, który nie tylko transportuje, ale też szybko i bezpiecznie rozładowuje oraz załadowuje towary. 

Pozostaje jeszcze kwestia dostarczenia ich bezpośrednio z miejsca rozbiórki do pojazdu. Tutaj pomocny okaże się wózek transportowy do szkła. Pomimo swojej nazwy GLW800 z racji udźwigu wynoszącego maksymalnie 800 kilogramów  nadaje się także do transportowania stali. 

Agregat prądotwórczy – niezależne źródło energii 

Na placu, na którym prowadzone są prace demontażowe, może przydać się także agregat prądotwórczy. To przenośna jednostka zasilana paliwem, która pozwoli Ci uruchomić piły i inne narzędzia akumulatorowe wykorzystywane w czasie demontażu i podziału usuniętych fragmentów na mniejsze. Nasz agregat na przyczepie dwuosiowej jest mobilny i można go łatwo przemieszczać między różnymi częściami placu. Na pewno przyda się podczas demontażu, usprawniając pracę i dając Ci dużą swobodę w zakresie jej wykonywania w wielu miejscach.