Mając na uwadze różne potrzeby i wymagania, firma Dźwigamy wyposażyła swoją flotę pojazdów w nowe, niezawodne mini żurawie. To urządzenia, które nadają się do wielu zastosowań w branży budowlanej i pracach wykończeniowych. Dzięki różnorodności, możemy swobodnie dopasować udźwig, wysokość podnoszenia czy kąt obrotu do zakresu prac, które będą realizowane. Niebywałą zaletą jest fakt, że każdy z żurawi może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Niezawodny mini żuraw gąsienicowy Hoeflon C10

Ten model to jeden z najmocniejszych mini żurawi w naszej ofercie. Oferuje maksymalną wagę udźwigu wynoszącą nawet 4000 kg! Sam waży niewiele więcej bo tylko 4700 kg z akcesoriami, co sprawia, że jest zwinny, szybki i zmieści się niemal wszędzie. Urządzenie wyposażone w gąsienice rozsuwane hydraulicznie, wysuwany statecznik oraz trójfazowy silnik elektryczny 400 V z powodzeniem może być stosowany również wewnątrz budynków – w halach, magazynach, centrach dystrybucyjnych.

Często wynajmujemy żurawia gąsienicowego Hoeflon C10 do prac związanych z montażem szamba, pieców, konstrukcji stalowych, demontażu kominów. Główny zakres prac koncentruje się jednak wokół instalacji szklanych fasad i okien.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

Kompaktowy żuraw gąsienicowy BG Lift M250

Ten żuraw gąsienicowy jest kompaktowy, zwinny, sterowany radiowo. Pozwala to na dużą precyzję oraz wygodę podczas podnoszenia ładunków o maksymalnym udźwigu 2565 kg i 1250 kg na wysokość 10,4 m. Bardzo dobrą wydajność pracy gwarantuje wyposażenie, na które składają się 3-cylindrowy silnik diesel Yanmar oraz trójfazowy silnik elektryczny 2,2 KW/230V. To sprawia, że maszyna nieemitująca spalin swobodnie może być angażowana do prac wewnątrz budynków, np. przy załadunku i rozładunku maszyn, demontażu kominów, montażu bram, zbiorników, rzeźb, figur czy przy rozbiórce hal.

Zatrudnienie wykwalifikowanego operatora wraz z żurawiem gąsienicowym BG Lift M250 daje pewność co do sprawnego przeprowadzenia również relokacji, usunięcia zwalonych drzewa, a nawet udzielenia pomocy na drodze.

Żuraw gąsienicowy Jekko JF40 to kolejny model w naszej wypożyczalni odznaczający się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Pozwala na bezpieczną i precyzyjną pracę, głównie ze względu na sterowanie radiowe i udźwig wynoszący maksymalnie 2500 kg. Tym, co trzeba wiedzieć na jego temat jest także solidne wyposażenie w silnik Yamaha MZ 360, 7,6 kW oraz wyciągarkę linową 500 kg / 995 kg z liną o długości 36 m.