Szukasz sprzętu do podnoszenia ładunków? Jeżeli zamierzasz go wypożyczyć, to skorzystaj z naszej bogatej oferty. Są w niej mini żurawie i dźwigi, które pomimo kompaktowych rozmiarów mogą przenosić całkiem spore ciężary. Uzupełnienie asortymentu stanowią przyssawki do szkła, samochody z HDS, a także podstawowe wózki transportowe. Szukasz konkretnych sprzętów? Znajdziesz je w naszej wypożyczalni!

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Przenoszenie szkła i innych ładunków

Z usług naszej wypożyczalni najczęściej korzystają firmy budowlane, remontowe i zakłady szklarskie. Ssawki do szkła są też odpowiednie do przenoszenia blachy czy innych wielkogabarytowych przedmiotów, które z uwagi na gładką powierzchnię trudno chwycić inaczej niż za pomocą przyssawek. Jeżeli masz w planach jakiekolwiek prace, które przeprowadza się w ten sposób, to skorzystaj z naszej oferty. Chętnie doradzimy Ci, jakie urządzenie wybrać. Sugerujemy się przy tym charakterem planowanych czynności, wielkością i masą samego ładunku, jak również tym, gdzie prace będą wykonywane. Jeśli w trudno dostępnych miejscach, to nasze mini żurawie z ssawkami poradzą sobie znakomicie. Są bardzo zwrotne i świetnie, precyzyjnie manewrują również na ograniczonej przestrzeni.

Auta z HDS do transportu i przenoszenia ładunków

Do bardziej zaawansowanych zastosowań i w miejscach, do których można dotrzeć przy pomocy sprzętu ciężkiego, doskonale sprawdzają się nasze samochody z HDS. Są one mocne i wydajne, wyposażone w wysięg o długości do 23 metrów. Zarówno sterowanie nimi (radiowe), jak i manewrowanie nie sprawia trudności, jest niezwykle intuicyjne. Operator ma możliwość dosięgnięcia nawet do wysokich kondygnacji budynków, co pozwala na przeprowadzanie wielu prac na wysokościach – bezpiecznie i szybko.

Auto z HDS wykorzystasz także w transporcie materiałów budowlanych, kruszyw, rzeźb, elementów konstrukcji stalowych czy betonowych. Możliwość wygodnego przemieszczania z miejsca na miejsce, a także wsparcie w załadunku i rozładunku to coś, na czym zależy współczesnym specjalistom. Cieszymy się, mogąc zaoferować im nowoczesne i wydajne rozwiązania o charakterze przemysłowym.

Urządzenia wspierające – agregaty prądotwórcze i wózki transportowe

Uzupełnieniem naszego asortymentu są agregaty prądotwórcze oraz wózki transportowe. Nie wszystkie przedsiębiorstwa posiadają je na własność, szczególnie gdy są im potrzebne okazjonalnie. W takiej sytuacji zdecydowanie bardziej opłacalne jest wypożyczenie na określony czas. Zapłacisz za to mniej, a poza tym, wybierzesz urządzenie o dokładnie takiej mocy i parametrach, jakich potrzebujesz.