Wybór mini żurawi jest na tyle duży, że jeśli stoisz przed wyborem konkretnego urządzenia, to możesz mieć wątpliwości, które będzie najlepsze dla potrzeb Twojej inwestycji. Naszym klientom polecamy wyłącznie markowy sprzęt, odznaczający się wysoką wydajnością oraz niezawodnością w pracy – nawet w trudniejszych warunkach. Dzisiaj prezentujemy Ci model BG LIFT M250, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Poznaj jego cechy.

Wielofunkcyjny mini żuraw

Wielu inwestorom zależy na tym, żeby mini żuraw pełnił przynajmniej kilka funkcji i stanowił realne wsparcie przy realizowaniu czynności budowlanych. Jak udaje się to uzyskać? Z pomocą dźwigu BG LIFT M250 wyposażonego w obrotowe ramię wolne od obciążeń o imponującym, jak na model tej klasy, zasięgu prawie 16 metrów. Sprawna konstrukcja pozwala na swobodne mocowanie elementów podnoszonych zarówno do ramienia, jak i do wyciągarki linowej. Dodatkowo ramię jest łamane, czyli pozwala na znacznie większą kontrolę nad manewrowaniem przenoszonymi elementami. To ważne przy omijaniu przeszkód oraz przenoszeniu ładunków z miejsca na miejsce. 

Tym, co realnie wpływa na funkcjonalność urządzenia jest także dodatkowe wyposażenie. Jeśli chodzi o ofertę naszej wypożyczalni, to mini żuraw BG LIST M250 jest jednym z tych o najbogatszym standardzie. Dzięki np. dodatkowemu ramieniu może przenosić nawet bardziej kruche materiały, jak szkło i pracować stabilnie oraz szynko także na nierównym podłożu. 

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Zwrotny, lekki i wyjątkowo mocny mini żuraw

Ten sprzęt został sklasyfikowany jako mini, co oznacza, że pod względem gabarytów jest mniejszy od standardowych urządzeń. Jednak pomimo tego oferuje użytkownikom doskonałe parametry pracy i zaskakująco dobry stosunek mocy do masy. Skręty, nawroty, przejazd między wąskimi szczelinami nie stanowi dla niego wyzwania. 

Co więcej, został zbudowany w taki sposób, aby bez trudu przejeżdżać między obiektami, precyzyjnie chwytać i przenosić z miejsca na miejsce przedmioty. To wszystko sprawia, że z powodzeniem poradzi sobie z wieloma pracami – szkleniem fasad, obróbkami kamieniarskimi, montowaniem konstrukcji stalowych, szamb, rzeźb i figur. Wykorzystasz go nawet w pomocy drogowej, do usuwania z jezdni konarów czy innych przeszkód zagrażających kierowcom. 

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy wyborze mini żurawia, to doradcy z firmy Expert Glass są do Twojej dyspozycji. Przedstawimy Ci flotę maszyn z naszej wypożyczalni i doradzimy, która z nich najlepiej podoła pracom, jakie czekają ją na placu budowy.