Zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizować prace budowlane czy wykończeniowe w trudnodostępnych miejscach? Nie wyobrażasz sobie ciężkiego sprzętu na swoim podwórku czy wąskim podjeździe do domu? Masz rację! Na ograniczonej przestrzeni najlepiej sprawdzą się mini żurawie. Poznaj je bliżej i daj się zaskoczyć potencjałowi, jaki skrywają.

Parametry i wyposażenie mini żurawia

Mini żurawie to odpowiedź na potrzeby inwestorów, którzy lubią automatyzować pracę w swoim przedsiębiorstwie. Powstały jako alternatywa dla pełnowymiarowych sprzętów, które zajmują sporo miejsca i są znacznie droższe (w zakupie, wynajmie oraz eksploatacji). Jeżeli masz do wykonania pracę na niewielkim terenie to sięgnij po urządzenia, które proponujemy. Wykorzystasz je nie tylko na zewnątrz, gdzie poruszają się na gąsienicach, ale też wewnątrz.

Co zaskakujące te maszyny mieszczą się w drzwiach o standardowej szerokości, czyli 80 cm! Korzystanie z nich w środku, nawet na wyższym piętrze, nie powoduje żadnych trudności. Zwłaszcza, że ważąc maksymalnie 5 ton nie obciążają zanadto posadzki. Rozłożony ciężar gwarantuje stabilizację podczas przenoszenia czy podnoszenia ładunków.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Mini żuraw – do jakich prac go wykorzystasz?

Jak widzisz, mini żurawie nadają się zarówno do prac na zewnątrz, jak również wewnątrz budynków. Są nieocenionym wsparciem w kamieniarstwie, szklarstwie, budowie i wykańczaniu obiektów, montażu rzeźb z kamienia, ciężkich żyrandoli, bram, pergoli tarasowych, balustrad, pieców, zbiorników, wentylatorów, szamb, demontażu konstrukcji stalowych oraz wielu innych.

Zdarza się, że mini żuraw współpracuje z przyssawkami do szkła. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w której montowana jest fasada szklana, osadzane są większe okna, drzwi lub ścianki ze szkła.

Mini żurawie w naszej wypożyczalni

Nie ograniczamy naszej oferty, ani klientów. W odpowiedzi na różne potrzeby wprowadziliśmy do asortymentu wypożyczalni trzy różne mini żurawie. Skorzystaj z Hoeflon C10 z wyciągarką linową, gąsienicami rozsuwanymi hydraulicznie oraz trójfazowym silnikiem elektrycznym.

BG Lift M250 obraca się o 360 stopni, ma wysięgnik z systemem cylindryczno-łańcuchowym oraz automatyczny system poziomowania. Praca z udziałem tego żurawia przebiega płynnie i komfortowo. Na wynajem przeznaczony jest też pojazd gąsienicowy Jekko JF40. Podobnie jak poprzednie przejeżdża przez drzwi o szerokości 80 cm, waży 1600 kg i ma linę o długości 36 metrów.