Potrzebujesz zaawansowanego sprzętu ciężkiego? Zastanawiasz się nad jego zakupem lub wynajęciem? Przedstawimy Ci 5 argumentów przemawiających za współpracą z wypożyczalnią. To wygodne i opłacalne, szczególnie gdy prace wykonujesz okazjonalnie i nie dysponujesz dużym budżetem na rozbudowę floty.

Współpraca z wypożyczalnią sprzętu ciężkiego jest wygodna i opłacalna. O tym, dlaczego warto skorzystać z opcji wynajmu mini żurawia czy samochodu z HDS przekonasz się z naszego tekstu. Oto 5 powodów, dla których warto rozważyć tę opcję zamiast zakupu.

1. Zapłacisz mniej

Cennik usług świadczonych przez wypożyczalnię jest elastyczny i zależy m.in. od tego, czy wynajem jest krótko- czy długoterminowy. Zawsze jednak rozliczasz się na jasnych zasadach, zgodnie z warunkami podanymi w umowie, zatem dodatkowe koszty Cię nie zaskakują. Wynajem nawet na dłuższy czas jest i tak znacznie tańszy niż jednorazowy zakup opiewający niekiedy na setki tysięcy złotych.

2. Dostaniesz sprzęt, którego realnie potrzebujesz

Są różne prace na placach budowy związane z przenoszeniem, podnoszeniem, montowaniem elementów. Nie ma jednej uniwersalnej maszyny, która im podoła. Całą flotą zróżnicowanych pod względem masy własnej, udźwigu, wyposażenia i przeznaczenia urządzeń dysponuje wypożyczalnia. Wystarczy, że powiesz doradcy, czego potrzebujesz, a ten dopasuje konkretny mini żuraw czy agregat odpowiadający potrzebom.

5 powodów, dla których warto współpracować z wypożyczalnią dźwigów
Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

3. Nie martwisz się utrzymaniem sprzętu

Nie wystarczy tylko kupić sprzęt budowlany, ale trzeba jeszcze zadbać o szereg czynności związanych z jego utrzymaniem, konserwacją oraz przechowywaniem. To pociąga za sobą kolejne koszty, a gdy dojdzie do awarii musisz liczyć się nawet z długimi przerwami w pracy i bardzo kosztownymi wymianami uszkodzonych części na nowe. Samo wynajęcie magazynu dla samochodów z HDS to koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie.

4. Testujesz maszynę zanim ją kupisz

Chcesz kupić konkretną maszynę, ale wcześniej wolisz ją przetestować w terenie? Zanim zainwestujesz środki wynajmij przyssawki do szkła lub inne urządzenia i porównaj je. Wtedy dokładnie będziesz wiedział, w co warto zainwestować. 

5. Dodatkowe usługi

Nasza wypożyczalnia zapewnia Ci nie tylko dostęp do wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, która służy pomocą, ale też proponuje ubezpieczenie szkła na czas montażu. W ten sposób nie musisz się martwić potencjalnymi stratami materialnymi, do których może dojść podczas przenoszenia dużych okien czy witryn.