Wiele prac, szczególnie tych prowadzonych na wysokościach można ułatwić i usprawnić za pomocą profesjonalnych maszyn i urządzeń. Jednym z nich jest bez wątpienia mini żuraw, który służy do przenoszenia oraz podnoszenia elementów przeznaczonych do montażu. Jednak odpowiednio dopasowany może spełniać znacznie więcej funkcji, dlatego warto poświęcić nieco uwagi na wybór właściwego sprzętu.

Na jakiej wysokości przeprowadzane są prace?

Mycie okien, montaż szyb, reklam wielkopowierzchniowych lub iluminacji świątecznych – każda z tych czynności odbywa się na różnych wysokościach. Na pewno od tego, jak wysoko nad ziemią pracuje Twoja ekipa, zależy wybór mini żurawia. Niektóre mają mały zasięg, a inne pozwolą Ci dosięgnąć najwyższych pięter w budynku. 

W naszej wypożyczalni znajdziesz trzy podstawowe urządzenia o zróżnicowanej konstrukcji i zasięgu – samochody z HDS Iveco, mini żurawie, pojazd Mercedes. Z przyjemnością doradzimy Ci, który z nich sprawdzi się najlepiej przy pracach, które planujesz.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć mini żurawia?

Czy miejsce prowadzenia prac jest łatwo dostępne?

Niektóre prace montażowe czy serwisowe są prowadzone w miejscach, do których trudno dotrzeć. To ważna informacja dla naszej wypożyczalni pozwalającą na oddelegowanie urządzenia, które będzie miało duży zasięg i kompaktową konstrukcję. Oczywiście mini żurawie są tutaj nie do przecenienia, bo np. żuraw gąsienicowy HOEFLON C10 przejeżdża przez światło drzwi 90 cm. Ponadto obraca się o 360 stopni, a jego udźwig to 750 kg na wysokość 21 m. 

Na jakim podłożu prowadzone są prace?

p align=”justify”>Miejsce prowadzenia prac jest istotne, bo determinuje wybór maszyn zasilanych silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Dzięki temu, że nasze maszyny nie emitują szkodliwych spalin, z powodzeniem mogą działać również w pomieszczeniach zamkniętych, np. w halach, magazynach. Ważne jest też podłoże – gąsienice nie są potrzebne na gładkich posadzkach przemysłowych, ale okazują się nieocenione do prac terenowych, zwłaszcza tam, gdzie grunt jest grząski.

Warunki współpracy z wypożyczalnią i cennik

p align=”justify”>Dla każdego najemcy istotne jest to, jakie warunki współpracy otrzyma od swojej wypożyczalni. U nas kładziemy nacisk na transparentność i konkurencyjność cenową. Podobnie jak rozwija się branża budowlana, również my idziemy w stronę elastyczności biznesowej i mobilności. Nasi klienci mogą wybrać najem krótko- lub długoterminowy, a także skorzystać z usług doświadczonego operatora.