Przeprowadzka zawsze jest zapowiedzią czegoś nowego, jednak zanim zmiany nadejdą, musisz przebrnąć przez trudy przeprowadzki. Na pewno ułatwi Ci to wsparcie z zewnątrz, jakim okaże się firma przeprowadzkowa lub specjalistyczne urządzenia dźwigowe. Mini żuraw jest tutaj sprzętem wartym rozważenia, bo nie tylko odciąży Cię od dźwigania ciężkich sprzętów czy mebli, ale też znacznie przyspieszy urządzenie się w nowym miejscu.

Mini żuraw – do czego przyda się podczas przeprowadzki?

Wydaje nam się, że żurawie podobnie jak dźwigi to maszyny przystosowane do użytku przemysłowego. Tymczasem te w kompaktowej wersji świetnie sprawdzają się także podczas przeprowadzek. Sprawia to, że osoby prywatne, które planują zmienić miejsce zamieszkania mogą je wypożyczyć i cieszyć się z korzyści, jakie daje to rozwiązanie. 

Do czego przydaje się mini żuraw w czasie przeprowadzki? Przede wszystkim do przenoszenia ciężkich przedmiotów takich jak wielkogabarytowe meble – łóżka, narożniki, kredensy. Niektóre z nich, zwłaszcza antyczne, wykonane z drewna i metalu mogą ważyć nawet kilkaset kilogramów! Przenoszenie ich z auta dostawczego do domu to spory kłopot, szczególnie jeśli miejscem docelowym jest pomieszczenie leżące na wyższej kondygnacji budynku. Mini żuraw sprawdzi się tutaj doskonale, ponieważ ma spory udźwig i duży zasięg wysuwanego ramienia. 

Skontaktuj się

Chcesz wynająć mini żurawia?

Oprócz mebli przy pomocy mini żurawia można przenieść także sprzęty RTV i AGD, a nawet duże instrumenty muzyczne. Odpowiednie zabezpieczenie ładunków i ich stabilne zamocowanie sprawi, że transport będzie bezpieczny.

Zastanawiasz się, co z dużymi obrazami, rzeźbami, lustrami? Tutaj również poradzi sobie mini żuraw z przyssawkami. Ssawki do szkła wytwarzają podciśnienie, dzięki czemu idealnie przylegają do szklanych tafli. Nie ma problemu, aby mocno, a zarazem delikatnie chwyciły śliskie, ciężkie elementy i pomogły w umieszczeniu ich w nowej lokalizacji. 

Skąd wziąć mini żurawia?

Być może zastanawiasz się nad tym, skąd wziąć mini żurawia na czas przeprowadzki i czy w ogóle możesz to zrobić jako osoba prywatna nieposiadająca stosownych uprawnień. Okazuje się, że tak, bo wypożyczalnie są dostępne dla wszystkich, a w ramach usługi nasi klienci mogą skorzystać nie tylko z urządzenia, ale też operatora z uprawnieniami do sterowania mini żurawiem. W naszej wypożyczalni czekają na Ciebie kompaktowe mini żurawie, na tyle nieduże, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w wąskich przejściach czy świetle drzwi.