Transport HDS Rzeszów

Samochody wyposażone w dźwig HDS znakomicie sprawdzają się wielu różnych sytuacjach. Place budowy oraz magazyny to tylko dwa z długiej listy miejsc, w których tego rodzaju sprzęt może okazać się dużym ułatwieniem codziennej pracy.

Transport z HDS Rzeszów – czy konieczny jest zakup?

Korzyści wynikające z HDS są oczywiste. Czy jednak w praktyce istnieje konieczność zakupienia takich samochodów? Wiele firm przerastają koszty związane z kupnem samochodów typowo transportowych, a HDS oznacza raczej wysokie ceny… W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem może być wynajem HDS – dostępny w różnych miastach, czego przykładem jest Rzeszów. Transport HDS jest więc obecnie możliwy bez konieczności kupna maszyny.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć samochód z HDS ?

Usługi HDS Rzeszów: transport na wysokim poziomie

HDS może w znaczący sposób ułatwić różnego rodzaju usługi transportowe. Rzeszów jest miastem, na terenie którego bez problemu znajdziesz i wynajmiesz samochód z udźwigiem, który pozwoli Ci na komfortowe przetransportowanie towaru – nawet bardzo ciężkiego. Chcesz się przekonać? Zapraszamy do oferty wynajmu aut z hydraulicznym dźwigiem samochodowym. Duży udźwig umożliwia przenoszenie większej ilości ciężkich gabarytów, a praktyczne osadzenie na ciężarówce – dogodny transport HDS. Rzeszów to dobry wybór, jeżeli chodzi o wynajem aut HDS.

Samochody HDS Rzeszów: jak i gdzie można je wykorzystać?

HDS sprawdza się nie tylko w magazynach i na pracach budowy, ponieważ korzyści z zastosowania takiego rodzaju maszyn są widoczne również w branżach transportowych, budowniczych i leśnych. Wycinka drzew, montaż wielkogabarytowych urządzeń czy transportowanie ciężkich towarów – oto przykłady, w których usługi HDS to świetne rozwiązanie. Nie wiesz jak przewieźć kontener? A może należałoby przenieść z miejsca na miejsce materiały do robót budowlanych? Transport przyczepą nigdy nie będzie tak wygodny jak wynajęcie profesjonalnego auta z dźwigiem HDS.

HDS w praktyce: różne modele w zależności od potrzeb

Dzwigamy proponuje wynajem samochodu marki Mercedes z HDS 26 ton oraz Iveco z HDS 7,2 tony. Te auta są wyposażone w sterowanie radiowe. Należy tutaj zaznaczyć, iż  długość wysięgu pierwszego wynosi maksymalnie 23 m, a drugiego – 9 m. Maksymalny udźwig samochodu w przypadku Mercedesa wynosi aż 5 800 kg, a dla samochodu marki IVECO to 1 200 kg. W wielu przypadkach istotna jest również ładowność – do Mercedesa można zapakować towar ważący nawet 10 810 kg, natomiast w przypadku IVECO – 3 520 kg. Obydwa dostępne do wynajmu samochody HDS świetnie poradzą sobie nawet w przypadku dość trudnych w organizacji transportów towarowych – materiały takie jak szkło, płyty kamienne, materiały budowlane czy też elementy konstrukcyjne nie stanowią żadnego problemu.