Szukasz wsparcia w pracach budowlanych, montażowych i innych? Tam, gdzie konieczne jest transportowanie elementów na krótkich odcinkach, doskonale sprawdzą się wózki transportowe. Są one niezwykle mocne, a zarazem stabilne i bardzo intuicyjne w obsłudze. Tym, co wzbudza zainteresowanie naszych klientów, jest duży udźwig, jaki oferują. To wszystko składa się na to, że warto współpracować z naszą wypożyczalnią i na czas najtrudniejszego etapu prac wynajmować wózki transportowe z asortymentu.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć samochód z HDS?

Wózek transportowy – co to za urządzenie?

Z przyjemnością przedstawiamy Ci jedno z naszych najpopularniejszych urządzeń dźwigowych służących do transportu na krótkich dystansach. Oto solidny i stabilny wózek transportowy, który z powodzeniem wykorzystasz do przewożenia np. materiałów budowlanych czy wykończeniowych. 

Sam wózek transportowy waży około 82 kilogramów, a solidna stalowa konstrukcja i szeroko rozstawione, amortyzowane kółka pozwalają na przewożenie ładunku o masie całkowitej nawet 800 kg. Zaletą jest to, że wcale nie musisz wkładać w jego pchanie czy ciągnięcie dużo siły. 

Niewiele potrzeba, aby wprawić go w ruch, ale też zatrzymać. To zasługa hamulca ręcznego będącego na wyposażeniu wózka. Tzw. hamulec postojowy w tylnym kole gwarantuje bezpieczeństwo i stabilizację podczas załadunku. Dodajmy, że załadować można tafle w rozmiarze 6×3 metry. 

Gdzie i do jakich prac wykorzystasz wózek transportowy?

Zastosowań uniwersalnego wózka transportowego jest naprawdę sporo. Przede wszystkim doskonale radzi on sobie na placu budowy czy placu załadunkowym, parkingu. Można swobodnie wjeżdżać nim do obiektów handlowych, magazynów, zakładów produkcyjnych, centr dystrybucji. Urządzenie, które tu prezentujemy, nadaje się do przewożenia różnych materiałów budowlanych (cegły, pustaki), ale też szkła, kamienia i płyt drewnianych, OSB, elementów mebli i innych konstrukcji wielkogabarytowych. 

Nasi klienci często korzystają z wózka na etapie wykańczania swoich nieruchomości, kiedy muszą przewieźć z auta do domu czy biura meble, sprzęty AGD, urządzenia, akcesoria, kartony wypełnione rzeczami osobistymi.