Dostępne w ofercie naszej wypożyczalni mini żurawie Hoeflon cieszą się dużym zainteresowaniem wynajmujących. Przybliżamy ich specyfikację techniczną oraz wyjaśniamy, w jakich obszarach mogą być stosowane. Zapraszamy!

MINI ŻURAWIE HOEFLON

Mini żurawie marki Hoeflon polecamy głównie do prac w miejscach, które są ograniczone metrażowe i mają trudno dostępny układ. Jeżeli prowadzisz tam działania budowlane lub przewozisz ciężki ładunki, holenderskie dźwigi sprawdzą się rewelacyjnie.

Ich budowa jest prosta, lecz niezwykle solidna. Choć wyglądają na zgrabne, to w rzeczywistości skrywają dużą moc. Pozwalają na przenoszenie i montowanie szkła bez wysiłku ze strony inwestora, służą do transportowania na krótkich dystansach elementów konstrukcyjnych ze stali, drewna, stali oraz ciężkich prefabrykatów. Z łatwością przewieziesz się z jednego miejsca na drugie, a nawet możesz użytkować je w pomieszczeniach zamkniętych.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć mini żurawia?

Nasze modele dźwigów – C6 i C6e

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz dwa modele dźwigów – Hoeflon C6 oraz C6e. Często nasi klienci pytają, czym różnią się one między sobą. Zebranie tych informacji pozwoli na podjęcie decyzji o tym, które urządzenie zaangażować do pracy przy swojej inwestycji. 

Żuraw Hoeflon C6e

C6e to nowość w naszej ofercie. Ma imponujący udźwig na wysokość 16 metrów oraz pilot, który umożliwia zdalne sterowanie nim. Tym, co wyróżnia urządzenie jest przede wszystkim jest elektryczne zasilanie. Elektryczny silnik czyni go urządzeniem ekologicznym, cichym, możliwym do użytkowania również wewnątrz pomieszczeń. Dźwig szybko się ładuje i jest łatwy w transportowaniu.

Żuraw Hoeflon C6

C6 to model żurawia, który oferuje bardzo dobre parametry dźwigowe. Podnosi ładunki o masie nawet 3000 kg i ma maksymalny zasięg 11,5 metra lub 17 metrów z akcesoriami. Dzięki łamanemu ramieniowi, kompaktowej budowie oraz obrotowi o 360 stopni to urządzenie z łatwością przejeżdża przez światło drzwi (80 cm). Trójfazowy silnik jest ekonomiczny i ekologiczny, a biała gąsienica nie zostawia śladów na podłożu. To z kolei pozwala na użytkowanie go również wewnątrz pomieszczeń, np. w halach i na magazynach. 

Zastosowanie mini żurawi

Mini żurawie z naszej oferty różnią się głównie udźwigiem, więc wybór któregoś z nich zależy od tego, jakie prace i gdzie będziesz prowadził. Ogólnie znajdują zastosowanie w szkleniu fasad, okien, balustrad szklanych, pracach kamieniarskich, przy stawianiu hal, demontażu magazynów, montażu bram, zbiorników, klimatyzatorów i wielu innych o znacznych gabarytach i masie własnej.