Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu przedsięwzięciach, które dotyczyły montażu dużych okien, drzwi oraz fasad. Mamy spore doświadczenie w realizowaniu tych zadań, dlatego chętnie zaangażujemy się także w Twój projekt. Abyś mógł ocenić jakość i efekty naszej pracy – zobacz galerię z przykładowymi inwestycjami.

W ostatnich miesiącach prace budowlane w wielu miejscach w Polsce przyspieszyły, a stawiane obiekty uwzględniały nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Byliśmy angażowani do montowania przeszkleń o niestandardowych kształtach i znacznych gabarytach. W wielu miejscach ich osadzenie w ramie byłoby niemożliwe bez zaangażowania profesjonalnego dźwiga i przyssawek do szkła.

Wykonywane przez nas zadania obejmowały m.in.:

  • montowanie szklanych fasad,
  • montowanie szklanych daszków nad tarasami i drzwiami wejściowymi do budynków,
  • montowanie dużych okien, które doświetlają wnętrza domu,
  • montowanie szyb w drzwiach przesuwnych tarasowych i balkonowych.

Powyższe czynności realizowaliśmy na różnych, nieraz mocno wymagających terenach. Jednak dla pojazdów gąsienicowych problemem nie jest poruszanie się po terenach grząskich czy pochylonych. Za pomocą wysięgników o znacznym zasięgu możemy ustawić samochody w pewnej odległości od docelowego miejsca montażu, a potem precyzyjnie przeprowadzić czynności.

Warto wspomnieć o tym, że nasze urządzenia są przystosowane do pracy nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz obiektów. Mogą przejeżdżać nawet przez wąskie światło drzwi i bez naruszania posadzki poruszać się wewnątrz obiektu. To szczególnie ważne i pomocne w przypadku dużych obiektów sakralnych, sportowych, medycznych, w których także realizowaliśmy czynności instalatorskie (głównie osadzanie okien w ramach).

Skontaktuj się

Chcesz wynająć miniżurawia lub samochód z HDS?

Efekty prac z wykorzystaniem naszych maszyn

Zaangażowanie naszych dźwigów i przyssawek do prac w obiektach mieszkalnych, biurowych czy użytkowych dało bardzo dobre efekty. Ekipy monterów zaoszczędziły sporo czasu, a inwestorzy wykończyli swój projekt zgodnie z założeniami. Materiały, pomimo swojej kruchości, nie uległy uszkodzeniom, lecz przeciwnie – trafiły z punktu A do punktu B w nienaruszonej kondycji. Jakie jeszcze zalety wyniknęły z decyzji o dużych przeszkleniach?

Użytkownicy zyskali jasne, przestronne wnętrza pełne światła oraz tarasy osłonięte przed deszczem i wiatrem. Wiele fasad nabrało zupełnie nowego charakteru i dopasowało się do współczesnych trendów aranżacyjnych obowiązujących w budownictwie.