Zalety robota

  • robot próżniowy

  • zasilanie elektryczne

  • akumulatory dużej pojemności pozwalają na długi czas pracy

  • 6 przyssawek

  • udźwig 600 kg

  • wysoka precyzja

  • zasięg 3,5 m

Zastosowanie

  • do prac związanych z montażem szyb, okien, blach i innych powierzchni gładkich

  • do załadunku i rozładunku

  • wewnątrz budynku

Nasz zespół

Poniżej przedstawiamy nasz zespół w Dziale Wynajmu Urządzeń.  Jeśli masz jakieś pytania nie wahaj się dzwonić.
Skorzystaj z darmowej wyceny i umów się na spotkanie.

Doradca techniczny
Teren Polski, Słowacji oraz Czech
+48 888 418 177

Realizacje

Więcej zdjęć i informacji znajdziesz wchodząc na link ze zdjęcia. Opisujemy tam miejsce, sposób montażu oraz użyty sprzęt. Zapraszamy do przeglądania.

Zobacz więcej naszych realizacji

Prosty robot o łatwej nawigacji, w bardzo kompaktowych rozmiarach. Doskonały do pracy szczególnie tam, gdzie nie ma możliwości postawienia dźwigu lub żurawia. Taki jest właśnie manipulator próżniowy z przyssawkami do szkła, które są w stanie podnieść nawet do 600 kg. Dodatkowo ich operator może w prosty sposób obserwować cały obszar pracy przy jednoczesnej kontroli szyby czy towaru aby uniknąć uszkodzeń i innego rodzaju wypadków.

Manipulator próżniowy to mały i kompaktowy robot do skutecznej pracy

Manipulator próżniowy z przyssawkami do szkła to urządzenie przeznaczone do podnoszenia, przenoszenia i transportowania różnego rodzaju materiałów. Najczęściej stosowane podczas prac związanych ze szkłem, montażem okien, szyb oraz innych gładkich powierzchni. To urządzenia w pełni mobilne, dzięki którym w prosty i łatwy sposób wykonasz wszelkie konieczne prace z wykorzystaniem tak delikatnych płaszczyzn jakimi są powierzchnie szklane. Dzięki swoim małym i kompaktowym rozmiarom urządzenia te doskonale nadają się do pracy również w miejscach o małej przestrzeni i dostępności.

Manipulator próżniowy to urządzenie niezbędne w pracy z powierzchniami gładkimi

Manipulator próżniowy z przyssawkami do szkła to najbardziej optymalne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy potrzebują podnieść a następnie przetransportować w wybrane miejsce różnego rodzaju tafle o dość dużej wadze. Dzięki wykorzystaniu w nim zjawiska próżni jest on urządzeniem w pełni bezpiecznym, posiadający system automatycznego utrzymania podciśnienia oraz system alarmowy. Dlatego nie ma obaw co do zasadności jego użycia jak i możliwego uszkodzenia transportowanych materiałów. Manipulator próżniowy idealnie sprawdzi się więc do szybkiego i sprawnego montażu różnego rodzaju szyb, okien i innych prac tego typu.

Wynajem manipulatora z przyssawkami do szkła to w pełni kompleksowa usługa

Manipulator do okien z przyssawkami do szkła oferowany przez nas to urządzenie sprawdzone podczas pracy, w pełni niezawodne. Korzystając z naszego doświadczenia w branży jesteśmy w stanie przedstawić sprawny sprzęt o jak najwyższej jakości. Posiada on bowiem 6 przyssawek do szkła, udźwig wynoszący 600 kg i zasięg obejmujący 3,5 m. Dodatkowo zawiera on akumulatory o dużej pojemności, które pozwalają na naprawdę długi czas pracy. Jest on zasilany elektrycznie i cechuje się naprawdę wysoką jakością wykonywania prac. W razie jakichkolwiek obaw i pytań służymy pomocą oraz doświadczeniem. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy podczas pracy, jaką daje wysokiej jakości manipulator.