W branży, jaką jest branża budowlana, a także montażowa, mini żurawie są połączeniem dwóch różnych od siebie sfer. Urządzenia te charakteryzuje całkowita kompaktowość. Dzięki ich wyjątkowym wymiarom, cieszą się one popularnością i są one często wybierane przez klientów. Mogą one swobodnie działać na ograniczonej powierzchni. Kolejną ich zaletą jest użyta w nich najnowsza technologia, co sprawia, że urządzenia te charakteryzuje niezwykle duża stabilność, jak i również ich bardzo duża siła udźwigu. Ich potencjał może bardzo każdego zaskoczyć. Mają wiele możliwości oraz różnorodnych funkcji.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć kompaktowego mini żurawia?

Fasady szklane montaż

Mini żuraw, charakteryzujący się niezwykle potężną siłą udźwigu, a także równie silną stabilnością, jest bardzo popularny w branży budowlanej. Urządzenia te, ze względu na swoje właściwości, mogą służyć nam do montażu różnego rodzaju szklanych elementów. Możliwy jest między innymi montaż fasady szklanej, czy to szklanych balustrad. Montaż fasad szklanych wymaga specjalistycznego urządzenia, jakim jest właśnie mini żuraw. Przykładowym modelem takiego urządzenia może być mini żuraw BG Lift M250. Należy podkreślić, że mini żurawie mogą służyć do wykonywania prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każdy klient ma możliwość wybrania mini żurawia dopasowanego do jego własnych potrzeb, ponieważ w dzisiejszych czasach na rynku jest oferowanych wiele modeli takich urządzeń w sprzedaży.

Bardzo duży udźwig, czy to gąsienicowy napęd, to tylko niektóre z zalet tego urządzenia. Są one bardzo szczegółowe, precyzyjne, profesjonalne i niezwykle dokładne. Właśnie ze względu na takie szczególne właściwości, bez żadnego problemu, czy ograniczeń, mini żuraw poradzi sobie z zamontowaniem szklanej fasady, czy to w miejscach publicznych, czy to w domach. Mogą również bezproblemowo zostać zamontowane innego rodzaju szkła, na przykład szyby okienne.

Mini żuraw wynajem

Jeżeli jako klient interesuje nas wynajem urządzenia, jakim jest mini żuraw, miejmy na uwadze, aby wybrać odpowiednią firmę się tym zajmującą. Niezwykle istotne jest, aby cechowała się ona profesjonalizmem. Powinniśmy dostać fachową pomoc eksperta, który wspólnie z klientem pomoże wybrać najlepszy dla niego i odpowiednio dostosowany do jego potrzeb mini żuraw. Gdy wybierzemy już mini żurawia, pojawia się następna kwestia do rozważenia, a mianowicie koszty, czyli ile zapłacimy za wynajem konkretnego modelu naszego urządzenia.

Ciekawym aspektem jest, iż w przypadku, gdy wynajem mini żurawia potrwa dłużej, wówczas koszty jego wynajmu będą się zmniejszać. W zależności od miejsca zamieszkania ceny wynajmu mini żurawia na jeden dzień, wahają się od 1000 do 1200 zł.