Zastanawiasz się nad zakupem lub wynajęciem mini żurawia? Twojej uwadze polecamy urządzenie Hoeflon, które doskonale sprawdzi się w wielu pracach związanych z budownictwem – ale nie tylko. Sam producent deklaruje, że sprzęt świetnie poradzi sobie z bezpiecznym podnoszeniem oraz manewrowaniem ładunkami, nawet w miejscach o ograniczonej powierzchni. Poznaj bliżej funkcje i zalety tych urządzeń.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć samochód z HDS?

Podnoszenie ładunków

Wniesienie mebli na wysokie piętra? Prace montażowe lub demontażowe na tarasie? Naprawy elewacji? Obcinanie gałęzi? Te i wiele innych powodów sprawiają, że zastanawiamy się nad skorzystaniem z urządzeń do podnoszenia oraz manewrowania. Niewielkie dźwigi kryją ogromną moc i świetnie radzą sobie w manewrowaniu ładunkami w różnych kształtach, wykonanymi ze szkła czy stali.

Praca na ograniczonym obszarze

Największym problemem prac montażowych na ograniczonym obszarze jest to, że trudno umieścić w nich pełnowymiarowe urządzenia. Tymczasem kompaktowy żuraw gąsienicowy Hoeflon C10 zmieści się wszędzie, bo przejedzie nawet przez drzwi o standardowej szerokości, a także zmieści się w windzie, co znacznie ułatwi przestawianie go między piętrami. 

Poruszające się na kołach, a w trudniejszym terenie na gąsienicach mini żurawie świetnie radzą sobie na różnych obszarach prac. Zapewniają wysoką stabilność, łatwość oraz precyzję sterowania za pomocą intuicyjnego panelu.

Praca wewnątrz pomieszczeń 

Zasilanie elektryczne sprawia, że mini żurawie Hoeflon C6 mogą z powodzeniem pracować nawet wewnątrz pomieszczeń – w biurach, halach i na magazynach, gdzie przebywają ludzie. Brak spalin jest zgodny z aktualnymi standardami ekologicznymi dotyczącymi ograniczenia emisyjności spalin. Wybór tego urządzenia sprawi, że wykażesz się odpowiedzialną postawą. 

Wielofunkcyjność mini żurawi

Mini żurawie mają wiele funkcji, dlatego w elastyczny sposób są stosowane do przenoszenia, podnoszenia, transportowania problematycznych ładunków. Każdy, kto chce z nich skorzystać doceni takie funkcje jak wysięgnik osiągający nawet 20 metrów, rozwijany w ciągu zaledwie 3 minut. Zdalne sterowanie jest intuicyjnego, dlatego nawet osoby, które pożyczają mini żuraw i wcześniej nie miały z nim do czynienia, po krótkim szkoleniu będą gotowe do pracy.

Łatwa eksploatacja

Łatwość obsługi pozwala operatorowi skoncentrować się na pracy, a nie na tym, żeby rozwikłać zawiłą instrukcję obsługi. Ułatwia mu także poruszanie się na ograniczonych przestrzeniach i manewrowanie w trudnych miejscach, gdzie jest ciasno.