Site icon Dzwigamy.com | Wynajem dziwgów, przyssawek, samochodów z HDS

Czy samochód z HDS sprawdzi się na każdej budowie?

Czy samochód z HDS sprawdzi się na każdej budowie

Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z urządzeń i maszyn usprawniających naszą pracę. Szczególnie, jeśli chodzi o montaż oczekujemy wydajnych rozwiązań, zwiększających komfort, precyzję oraz bezpieczeństwo operatorów. Czy samochód z HDS przydaje się w firmach? A jeśli tak, to czy jest odpowiedni na każdą budowę? Wyjaśniamy! 

Zanim zainwestujesz w rozwój swojej floty pojazdów, musisz zastanowić się, jakie masz konkretne oczekiwania względem nowych maszyn. Warto wziąć pod uwagę to, jakie zadania najczęściej wykonujesz i na jakim terenie pracujesz. Nie wszędzie bowiem sprawdzi się ciężki sprzęt, który tak jak samochód HDS waży kilka ton. Choć trudno odmówić mu użyteczności i pojemności, to w istocie jest też mało zwrotny, zajmuje sporo miejsca, wywołuje duży nacisk na podłoże i wreszcie – nie wszędzie się zmieści. Jest jednak nadal sporo sytuacji i argumentów przemawiających za zakup samochodu z HDS.

Chcesz wynająć samochód z HDS?

Branże, w których sprawdzają się samochody z HDS

Tak naprawdę w każdej branży może się przydać samochód z HDS. Niektóre jednak korzystają z niego wyjątkowo często, a nawet regularnie. Bez wątpienia, jeśli pracujesz w sektorze budowlanym, leśnym, ogrodniczym, transporcie i spedycji, sprzedaży produktów wielkogabarytowych powinieneś zainwestować w samochód z HDS. Chodzi tu niekoniecznie o zakup własnej maszyny, lecz o jej wypożyczenie. Pozwoli to przetestować sprzęt i dowiedzieć się, w jakim stopniu jego użytkowanie przyspiesza prace w Twojej firmie, czyniąc je bardziej komfortowymi i bezpiecznymi.

Przykładowe zastosowania samochodu z HDS:

  • prace leśne związane z wycinką drzew – dźwig wyposażony w chwytak umożliwiający załadunek i rozładunek bali oraz gałęzi,
  • załadunek i rozładunek kontenerów przeznaczonych do transportowania drogą morską – w pracach portowych i kolejowych,
  • prace budowlane – dostarczanie materiałów budowlanych, szalunków, przewóz elementów konstrukcyjnych, wywóz gruzu i elementów po rozbiórkach.

Zaletą samochodów z HDS jest spora ładowność pozwalająca na ograniczenie liczby kursów i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Możliwość radiowego sterowania usprawnia pracę operatorów, zapewniając im komfort oraz bezpieczeństwo. Spory wysięg zwiększa zakres czynności, nie ograniczając ich wyłącznie do prac naziemnych, ale też obejmując te, prowadzone na wyższych kondygnacjach budynków. 

W naszej wypożyczalni znajdziesz samochody z HDS w różnych wariantach. Dopasuj ich rodzaj, wyposażenie, funkcje i zasięg do planowanych inwestycji.

Exit mobile version