Nowoczesne rozwiązania dla branży budowlanej pozwalają na szybsze, bezpieczniejsze i bardziej precyzyjne realizowane zadań. Chcesz uniezależnić się od podwykonawców i samemu wykonywać prace związane z montażem okien? Zaangażuj w tym celu mini żurawia oraz przyssawki do szkła. Poznaj ich możliwości!

Kompaktowy mini żuraw – do czego się przyda?

To kompaktowa, lecz mocna i niezawodna alternatywa dla dużych żurawi. Te nie wszędzie się zmieszczą, a ich wynajem bywa bardzo kosztowny. W naszej wypożyczalni pojawiły się maszyny lekkie, mobilne, doskonałe do prac wykończeniowych oraz innych prowadzonych nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz budynków (również na wyższych kondygnacjach). 

Wyposażone w gąsienice mini żurawie zaskakują swoją zwrotnością oraz bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Poradzą sobie zarówno na gładkiej posadzce przemysłowej czy kościelnej, jak również na nierównym terenie. Najczęściej wykorzystuje się je do transportu i montażu np. elementów ze szkła czy fragmentów konstrukcji stalowych. Ze względu na swoją funkcjonalność, żurawie bardzo często współpracują z przyssawkami do szkła. 

Skontaktuj się

Chcesz wynająć mini żurawia lub przyssawki do szkła?

Niezawodne przyssawki do szkła

Choć przed laty nikt o nich nie słyszał, to dzisiaj trudno sobie wyobrazić wiele prac montażowych bez udziału przyssawek do szkła. Ich pojawienie się było odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów oraz trendy architektoniczne na rynku. Te zakładają maksymalne doświetlenie pomieszczeń poprzez instalowanie dużych przeszkleń – okien, drzwi, ścianek. Do ich przenoszenia czy osadzania w miejscu docelowym nieocenionym wsparciem okazują się właśnie przyssawki.

W naszej ofercie znajdziesz przyssawki UPG z udźwigiem do 350 i 600 kg, a także KAPPEL. Ssawki operują na dwóch niezależnych obwodach próżniowych, co zapewnia wysoki poziom stabilizacji oraz precyzję podczas sterowania. 

Zestaw idealny – mini żuraw i przyssawki do szkła

W naszej wypożyczalni skomponujesz zestaw idealny składający się z mini żurawia i przyssawek do szkła. Mamy i udostępniamy obydwa urządzenia, a także doradzamy, w jaki sposób je sparować, żeby działały kompatybilnie.

Powiedz nam, jakie prace zamierzasz wykonać, a my zaoferujemy najlepsze rozwiązanie z uwzględnieniem wagi przenoszonych elementów, ich rozmiaru oraz wysokości, na jakiej zostaną osadzone.